Sepetim ( 0 )
Hakkımızda

 

Hakkımızda

ALGI EĞİTİM ARAÇLARI 

    Firmamız 2000 yılında okul öncesi eğitimde gerekli olan mobilyalar, araç gereçler ve oyun parkları ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla İzmir'de kurulmuştur.

    Firmamız; okul öncesi eğitim araç gereçlerini ve anaokulu oyuncaklarını ithal ederek işe başlayıp, kısa zaman sonra kendi anaokulu oyuncaklarını ve eğitim araç gereçlerini üretmeye başlamıştır. İthal ettiğimiz ve üretmekte olduğumuz eğitim araç gereçlerinin ve anaokulu oyuncaklarının uluslararası kalite standartlarına uygunluğu dikkat ettiğimiz en önemli konudur.

    Uzmanlar, çocuğun merak duygusunu uyandıracak kendini ifade etmesini sağlayacak bir ön eğitimin onu hayata ve okula hazır kılacağını belirtmektedirler; bu anlamda bizler ALGI EĞİTİM ARAÇLARI  olarak ''çocuklarımız geleceğimizdir'' diyerek çıktığımız bu yolda, yeni nesillerin gelişmesinde katkıda bulunacak eğitim araç gereçlerini üretmenin ve onları geleceğe hazırlıyor olmanın verdiği sorumluluğun heyecanı içerisinde olmaktan mutluluk duyuyoruz.

    Firmamız; ülkemizin resmi ve özel kurumlarına ana sınıfı, kreş, yuva, rehabilitasyon ve özel eğitim kurumlarının oteller, restoranlar, alış - veriş merkezlerinin oyun alanlarının ihtiyaçlarını karşılayacak oyuncak portföyünü ve eğitim araç gereçlerini oluşturmuş bulunmaktadır.

    Geleceğin mimarları olan çocuklarımızın gelişiminde önemli rol oynayan okul öncesi eğitim araçları ve ana okulu oyuncaklarında sektörü takip ederek her zaman en iyisini yapmak hedefiyle yolumuza devam etmekteyiz.

    GELECEĞİMİZİN MİMARI OLAN ÇOCUKLARIMIZIN İHTİYAÇ DUYDUKLARI SÜRECE YANLARINDAYIZ.

kreş oyun parkı,

Yeni kreş açma

kreş masa,

ahşap oyun parkları,

kreş mobilyaları,

bahçe oyun parkları,

figürlü dolap,

kreş duvar süsleri,

okul öncesi mobilyaları,

anaokulu parkları,

anaokulu eğitim araçları,

kreş sandalye,

okul gereçleri,

En ucuz kreş malzemeleri

anaokulu malzemeleri,

Anaokulu dolap 

Kreş için mobilya

Çocuk mobilyası 

Anaokulu malzemeleri

anaokulu masaları,

eğitim gereçleri,

anaokulu dolapları,

okul öncesi malzemeleri,

eğitim araçları,

park malzemeleri,

eğitim malzemeleri,

Anaokulu açmak istiyorum

okul öncesi eğitim araçları,

park oyuncakları,

anaokulu malzemesi,

kreş malzemeleri,

ALGI MOBİLYA TASARIM İNŞ.İTH.İHR.TİC.SAN.LTD.ŞTİ
Algı Eğitim Araçları
© Tüm Hakları Saklıdır